Samling koppar

362062

PLUNTA, FORMAR, 7+1, koppar, 1800-tal, pluntan märkt LA, pluntans höjd ca 15 cm

Slitage, skador

Diverse, Metall, Allmoge

Monter 26

Samling koppar

Budhistorik (15 bud)
2337094
1 400
2328017
1 300
2337093
1 300
2328017
2337092

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.