Öström

362058

ÖSTRÖM (1900-tal): Fjällgatan, Stockholm, akvarell, signerad, 28x34 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 23

Öström

Budhistorik

2016-02-18 kl 19:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.