Cigarettetui

362057

CIGARETTETUI, 1900-talets första hälft, silver, Moskva, invändigt med förgyllning, 10x9 cm, vikt 170 g, med original etui

Smärre slitage

Silver

Monter 25

Cigarettetui

Budhistorik (26 bud)
2339561
2339553
2339550
1 900
2339550
1 700
2337697
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.