Bordspegel

362053

BORDSPEGEL, 1900-talets första hälft, England, pläter, höjd ca 50 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 8

Bordspegel

Budhistorik (16 bud)
2338892
1 800
2338358
1 700
2338279
1 600
2338357
2338279
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.