Slagbord

362050

SLAGBORD, England,1900-talets mitt, fanérad med mahgony, höjd ca 75, 93x30 skivorna ca 62 cm vardera

Slitage

Rum 11

Slagbord

Budhistorik (17 bud)
2338308
2338294
2335689
2337770
2335689
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.