David Bates oljemålning

362043

DAVID BATES (England, 1840-1921): On the river Lledr Bettws...Coed, signerad och daterad David Bates 1894, olja på duk, 51x76 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

David Bates oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2330747
5 400
2338027
5 200
2330747
5 000
2338026
4 800
2330747
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.