Soppslevar sockertång snusdosa

362042

SOPPSLEVAR, 2 st, med träskaft, SOCKERTÅNG, SNUSDOSA, silver, 1800/1900-tal

Dosan med bucklor och inskription, lockknoppar saknas

Silver

Monter 26

Budhistorik (3 bud)

2334917
2320707
900
2320706

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.