Abstrakt kompoition

362034

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Abstrakt komposition, signerad a tergo, olja på duk, 67x37 cm

Tavelvagn 32

Abstrakt kompoition

Budhistorik (19 bud)
2339052
1 600
2339098
2339052
1 400
2339097
1 300
2339052

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.