Skulptur i gips

362032

SKULPTUR, patinerad gips, otydligt signerad och daterad 1911, föreställande sittande kvinna, höjd ca 56, 60x40 cm

Smärre enstaka nagg

Konst, Skulpturer

Rum 21

Skulptur i gips

Budhistorik (30 bud)
2339201
3 400
2339198
3 200
2339197
2339194
2 800
2339196
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.