Oljemålning porträtt

362030

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, otydligt signerad C.A Högel, olja på duk, ca 57x46 cm

Dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning porträtt

Budhistorik (3 bud)

2338389
2337006
2326167

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.