Ia Karlsson

362029

IA KARLSSSON (född 1959): Blå häst, monogramsignerad IA 94, olja på papper, ca 27x38 cm

Fack 50

Ia Karlsson

Budhistorik (19 bud)
2338464
1 600
2338463
2338455
1 400
2338453
1 300
2338412

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.