Jorgo Krallis

362028

JORGO KRALLIS (född 1937), Komposition, signerad, 2/30, färgetsning, ca 40x49 cm

Fack 31

Jorgo Krallis
Budhistorik (5 bud)
2332227
500
2329643
450
2327348
2324867
2324660

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.