Ivar Andersson

362025

IVAR ANDERSSON (1903-1964): Stockholmsmotiv signerad IAN, olja på pannå, ca 37x54 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Ivar Andersson

Budhistorik (11 bud)
2338996
950
2339373
900
2338996
850
2339372
2338996
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.