Ljuskrona

362023

LJUSKRONA med prismor, oscariansk, 1800-tal, mässingsplåt, höjd ca 66 cm

Enstaka prismor kan saknas, mässingsplåt med bucklor

Belysning, Ljuskronor

Rum 13

Ljuskrona
Budhistorik (12 bud)
2339688
2339681
950
2339678
900
2339669
850
2338533

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.