Båtmodell fiskekutter

362017

BÅTMODELL, med monter, 1900-tal, "Seastern", CUX 47, dansk fiskekutter, byggd i trä och metall, höjd 58, 48 X 16, monterns höjd 48, 60 X 31cm

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Båtmodell fiskekutter

Budhistorik (15 bud)
2338114
3 200
2330797
2330797
2 600
2338110
2 400
2330797

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.