Frithof Berglund

362015

FRITHIOF BERGLUND (1905-1973): "Interiör med blomma", signerad, olja på pannå, ca 52x36 cm

Tavelvagn 29

Frithof Berglund

Budhistorik (33 bud)
2339026
6 800
2339022
6 600
2339020
6 400
2338667
6 200
2339019
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.