Else Hermnasson

362011

ELSE HERMANSSON (1900-1997): Landskap, signerad och daterad Else Hermansson 1946, olja på duk, ca 65x53 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 42

Else Hermnasson

Budhistorik (12 bud)
2339584
2339062
2337706
950
2337706
700
2338203
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.