Ampel

362007

AMPEL, etsad glas, 1940-tal, diameter ca 40 cm, från takfäste till nedre spets ca 54 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 13

Ampel

Budhistorik (4 bud)

2336238
500
2337800
450
2336238
2335447

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.