Wilhelm Kåge

361994

WILHELM KÅGE, skål, Gustavsberg, Argenta, målad silverdekor av kvinna, signerad Gustavsberg Kåge 932 II, höjd 11, diameter 24 cm

Fotnagg

Keramik/Porslin, Design

Monter 27

Wilhelm Kåge

Budhistorik (17 bud)
2338777
2337473
2338774
2337473
950
2338773
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.