Josefina Holmlund olja

361978

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Fjordlandskap med med kvinnor och barn i förgrunden, signerad o daterad J. Holmlund 94, olja på duk, 92x143 cm

Något färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Josefina Holmlund olja

Budhistorik (13 bud)
2337163
15 000
2332539
3 400
2330056
3 200
2328544
2327661
2 800

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.