Bengt Lindström L'amour pour le maître

361977

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): L'amour pour le maître - Kärlek till husbonden, signerad Lindström, olja på duk, 81 x 65 cm.
Utförd 2001, på baksidan märkt med Ateljé Lindströms referens nr F. 25-2189/01, certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike medföljer.

Budhistorik (14 bud)
2333819
52 000
2333358
50 000
2333356
40 000
2332651
31 000
2327609
30 000

Slutpris SEK:
52 000
5 236 EUR, 5 949 USD
Utropspris SEK:
70 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.