Spegel

361972

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, bronserad, höjd 169x83 cm

Slitage, senare bronserad och glas

Diverse, Speglar

Rum 19

Spegel

Budhistorik (17 bud)
2339151
4 600
2339249
4 400
2339151
4 200
2339118
2338985
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.