Anton Genberg

361971

ANTON GENBERG (1862-1939): Landskap, signerad daterad A Genberg, olja på duk, ca 112x151 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Anton Genberg

Budhistorik (12 bud)
2339075
5 400
2335122
5 200
2335122
5 000
2335121
4 800
2335119
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.