Gräddkanna fat saltkar silver

361970

GRÄDDKANNA, FAT, SALTKAR, SERVIETTRINGAR, ETUI, 11 dlr, silver, 1900-tal, bl.a. GAB, K.Anderson, importstämplar, vikt ca 420 g

Skador, slitage, gravyrer

Silver

Monter 24

Gräddkanna fat saltkar silver

Budhistorik (5 bud)
2337959
1 300
2337953
2333556
2330849
450
2320675

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.