Nattduksbord Josef Frank

361969

JOSEF FRANK, nattduksbord, Svenskt Tenn, modellnr 914, fanérat i mahogny, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 55,5, 40x65 cm, nyckel finns

Nyckelbussning saknas, ytskador, sarg med lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Design

Rum 5

Nattduksbord Josef Frank

Budhistorik (5 bud)
2336668
2 400
2336243
2332914
2332914
2327907

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.