Tallrikar i imairfärger

361963

TALLRIKAR, 8 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger och guld, ca diameter 23 cm

enstaka nagg och sprickor kan förekomma

Orientaliskt, Porslin

Monter 25

Tallrikar i imairfärger

Budhistorik (14 bud)
2338196
2 800
2338011
2 600
2338195
2 600
2338011
2338101

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.