Deborah Turbeville fotografi

361962

DEBORAH TURBEVILLE (USA, 1932-2013): "Woman in the woods (In the Glass House)", signerad och daterad Deborah Turbeville 1978, printad 2011, fine art digital archive print, 33 x 43 cm; oramad
From a Clock Tower Exhibition, New York 1981

Konst, Fotografi

Kundcenter

Deborah Turbeville fotografi

Budhistorik (11 bud)
2344766
5 400
2338931
5 200
2335129
5 000
2335127
2335126

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.