Alexander Vasilenko färgserigrafi

361955

ALEXANDER VASILENKO, "Pollock", färgserigrafi, numrerad och signerad Vasilenko, 143/240, 70 x 50 cm; oramad

Rum 9

Budhistorik (13 bud)
2334229
950
2333683
900
2333394
850
2333359
2333393

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.