Alexander Vasilenko färgserigrafi

361954

ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Blue Torso", färgserigrafi, signerad Vasilenko, daterad 195/240, ca 75 x 53 cm; oramad

Rum 9

Budhistorik (38 bud)
2338672
6 000
2338535
5 800
2337635
5 600
2338534
5 600
2337635
5 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.