Angelica Wiik färglitografi

361953

ANGELICA WIIK (född 1960), "Ruter knekt" signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 60x39 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (25 bud)
2339343
2339342
2339340
1 900
2339338
1 800
2339331
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.