Ingrid Roth färglitografi

361952

INGRID ROTH (född 1958): "Blå himmel" signerad och numrerad 127/290, färglitografi, bildmått 55x60 cm; oramad

Rum 9

Ingrid Roth färglitografi
Budhistorik (19 bud)
2338227
1 400
2337489
1 300
2336758
2336375
2333047

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.