Angelica Wiik färglitografi

361951

ANGELICA WIIK (född 1960), "Räv-vän, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 60x38 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (25 bud)
2339526
1 900
2339520
1 800
2339503
1 700
2339380
1 600
2339375

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.