Angelica Wiik färglitografi

361950

ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik 4/210, färglitografi med glitter, ca 60x44,5 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (25 bud)
2336808
2338740
2336808
1 900
2338732
1 900
2336808
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.