Lars Jonsson färglitografi

361949

LARS JONSSON (född 1952): "Blå skugga", signerad Lars Jonsson, 310/375, färglitografi, bladmått ca 42 x 60 cm

Fack 46

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2329255
3 200
2337702
2329255
2 800
2327284
2 600
2329252
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.