Spelbord

361948

SPELBORD, 1800-talets slut, gråmålat, höjd 70, 90 x 45 cm

Slitage, senare bemålat

Spelbord

Budhistorik (3 bud)

2336737
2336503
2334971

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.