Tanka

361944

TANKA, 1900-talets mitt, föreställande figurscen med gudomar, olja på duk, uppfodrad på tyg, motivmått ca 31x24 cm

Konst, Modernt måleri, Etnografica

Monter 25

Tanka

Budhistorik (11 bud)
2337892
850
2338030
2337892
750
2322882
700
2322882
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.