Tanka

361942

TANKA, 1900-talets andra hälft, föreställande kvinnlig gudom, olja på duk, uppfodrad på tyg, motivmått ca 33x25 cm

Slitage

Konst, Modernt måleri, Etnografica

Monter 25

Tanka
Budhistorik (11 bud)
2329210
850
2338031
2329210
750
2337895
700
2329210
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.