Sockerskål med lock nysilver

361940

SOCKERSKÅL med lock, nysilver, 1800-talets senare del, graverad dekor, otydliga mästarstämplar, Stockholm, höjd 33 cm

Diverse

Monter 24

Sockerskål med lock nysilver

Budhistorik (12 bud)
2338807
950
2338805
900
2338801
850
2338801
750
2338477
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.