Soffa Bröderna Andersson

361938

BRÖDERNA ANDERSSON, soffa, 3-sits, 1970-tal, ben och detaljer i betsad bok, kallskumsplymåer med plyschklädsel duvblått, etikettmärkt, längd 195, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage

Rum 4

Soffa Bröderna Andersson

Budhistorik

2016-02-18 kl 12:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.