Soppslev och gräddkanna

361937

SOPPSLEV, GRÄDDKANNA, silver, 1798 resp 1900-tal, soppslevens längd ca 42 cm, total vikt ca 280 g

Slitage, soppslev med omfattande lagningar och skador

Silver

Monter 24

Soppslev och gräddkanna

Budhistorik (1 bud)

2320710
2016-02-11 08:25:29
700

2016-02-18 kl 14:15
Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.