Bordslampa

361931

BORDSLAMPA, 1930-40-tal, stomme i trä och mässing, vitlackerad skärm, höjd ca 49 cm

Slitage, avstängnings knapp sakans

Belysning, Bordslampor

Rum 17

Bordslampa

Budhistorik (17 bud)
2329500
1 300
2336224
2329500
950
2334078
900
2329500
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.