Taklampa 1950-tal

361925

TAKLAMPA med tre skärmar i bemålad plåt samt gult akrylglas, 1950-tal, höjd 25 cm, totalhöjd ca 105 cm
Proveniens: Centralkonditoriet, Linköping

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Taklampa 1950-tal

Budhistorik (14 bud)
2338633
2338578
2338632
1 900
2338578
1 800
2337729
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.