Väskor

361924

VÄSKOR, 12 st, 18/1900-tal, i läder med metallbeslag, bl.a. märkta Tulluppbördskontoret, största mått 30x41 cm
PROVENIENS: Tullverket

Diverse

Rum 16

Väskor

Budhistorik (3 bud)

2342657
700
2338243
2338079

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.