Ljusstakar Skultuna

361908

LJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, Skultuna, 1900-talets första hälft, mässing och svärtat trä, märkt Skultuna No 91, höjd ca 39 cm

Ytskikt med slitage och färgbortfall

Diverse, Belysning, Metall

Monter 24

Ljusstakar Skultuna

Budhistorik (18 bud)
2338613
4 200
2335711
2338611
3 800
2335711
3 600
2338609
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.