Paraplyställ

361906

PARAPLYSTÄLL, första delen av 1900-talet, målad plåt med dekor av träimitiation samt dekor av mässingsband och festonger, höjd 59 cm

Färgbortfall, repor, mässingsband med smärre bucklor

Diverse

Rum 7

Paraplyställ

Budhistorik (23 bud)
2338431
1 600
2338449
1 600
2338431
2338443
1 400
2338431
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.