Bägare och skål

361905

BÄGARE, SKÅL, silver, höjd ca 10,5-17,5 cm, vikt ca 320 g

Fotring med bucklor, repor

Silver

Monter 24

Bägare och skål

Budhistorik (6 bud)
2337694
850
2333581
2333943
750
2333581
700
2330876
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.