Prismor och hängen

361899

PRISMOR, proppar och olikslipade prismor gjutna hängen i varierande format mm, i låda

Nagg och skador

Diverse, Belysning

Rum 4

Prismor och hängen

Budhistorik (49 bud)
2338544
7 000
2338542
6 800
2338530
6 600
2338527
6 400
2338517
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.