Väggkonsoler i barockstil

361898

VÄGGKONSOLER, 1 par, samt en större, 1900-talets första hälft, barockstil, bronserad gips, höjd 15- 36 cm

Smärre slitage

Diverse

Rum 4

Väggkonsoler i barockstil

Budhistorik (7 bud)
2321767
2337091
750
2321767
550
2337089
500
2321767

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.