Orientmatta Keshan

361892

ORIENTMATTA, Keshan, ca 206x135 cm

Slitage, langetteringar samt kortsidor med smärre skador

Mattor/Textilier

Rum 9

Orientmatta Keshan

Budhistorik (21 bud)
2336336
2 600
2336318
2 400
2336335
2336318
2336176
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.