Kandelabrar 1800-talets slut

361891

KANDELABRAR, 1 par, 1880-tal, marmor, mässing, med prismor, för fem ljus vardera, höjd 44 cm

Bruksslitage

Diverse, Belysning

Monter 26

Kandelabrar 1800-talets slut

Budhistorik (13 bud)
2339235
2331344
2 800
2331380
2 600
2331344
2 400
2329271

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.